Gå til hovedinnhold

Leilighet, 6 roms Michael Krohns Gate 35, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal83 m2
  • Antall rom6 roms
  • Antall soverom5 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie42 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum127 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Stor 6-roms leilighet med attraktiv beliggenhet ved Solheimsviken

Romslig og lys leilighet med 5 soverom sentralt beliggende i Michael Krohns gate 35. Leiligheten passer godt for studenter, unge yrkesaktive eller et etablert bokollektiv som ønsker kort vei til studiesteder, arbeidsplasser og Bergen sentrum.

Leiligheten består av 5 soverom, stue med åpen kjøkkenløsning, bad med dusj og separat toalettrom. Kjøkkenet er utstyrt med hvitevarer og to kjøleskap, og stue- og kjøkkenområdet fungerer som et naturlig samlingspunkt i boligen.

Beliggenheten er et av leilighetens største fortrinn. Busstopp ligger kun 70 meter fra inngangsdøren, og Bybanen på Danmarksplass er innen ca. 8 minutters gange. Her bor du med kort gangavstand til Handelshøyskolen BI, HVL, UiB, Marineholmen og DNBs hovedkontor i Solheimsviken. Dagligvarebutikker, treningssentre, restauranter og servicetilbud finner du rett i nærområdet.

Omtrentlige gangavstander:

Busstopp: 70 meter fra inngangsdøren
DNB Solheimsviken: 2 min
HVL: 8 min
BI Bergen: 9 min
Marineholmen/Høyteknologisenteret: 10 min
UiB: 15–20 min
Danmarksplass og Bybanen: 8 min
Rema 1000: 1 min
Kiwi: 4 min

I tillegg har du kort vei til sjøpromenaden langs Damsgårdssundet, Marineholmen, Småpudden og flotte turmuligheter på Løvstakken og i byfjellene.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for mer informasjon eller avtale om visning.


Beliggenhet

Adresse: Michael Krohns Gate 35, 5057 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 373354
Sist endret: 23.06.2026 22:21

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026