Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Mosseveien 6B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 900
  • Inkludert Internett
  • Depositum13 333
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

2 ledige rom i koselig kollektiv ved Middelalderparken

Ledig rom i jentekollektiv rett nedfor Ekebergparken med utsikt til Barcode!

Hei, jeg (Oda) og Solrun skal flytte ut av vårt kollektiv til sommeren leter etter to koselige jenter som vil ta over for oss.☀️

Leiligheten er møblert og soverommene som leies ut kan følge meg seng(120) til rimelig pris. Internett er inkludert mens strøm kommer i tillegg. Vi har stor bod, oppvaskmaskin, vaskemaskin, TV, kjøleskap/fryser og elektriske ovner i alle rom.

Fra leiligheten er det 2 min gåavstand til både trikk, Kiwi, Middelalderparken og sti opp til utsikten i Ekebergparken. Med trikk tar det drøye 5-6 min til Oslo S eller ca. 15 min å gå.

Vi er tre jenter som bor her nå i 20-26 års alderen, og trives godt. Vi synes det er hyggelig å være sosiale, men det er også rom å trekke seg tilbake hvis man ønsker det. Vi ønsker en rolig hverdag hjemme, og synes det er koselig med besøk av venner på fritiden, så det er selvfølgelig lov!
Vi ser etter to jenter som er rolige og ryddige, og ønsker en lik hverdag som oss🤍

Send gjerne en melding om det er av interesse, med litt info om deg selv😊


Beliggenhet

Adresse: Mosseveien 6B, 0193 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 373142
Sist endret: 08.05.2026 22:26

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026