Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Erling Skjalgssons Gate 19 A, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal6 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie9 270
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum3 735
  • Godtatt sikkerhet Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Bli vår nye roomie i verdens beste kollektiv!!!

✨ Åpent for alle kjønn ✨

Ledig rom 1.juli på beste Frogner i koselig og sosialt kollektiv med ALT inkludert og KUN depostitumsgaranti! ☀️

Det ledige rommet har et stort potensial, med høyt under taket og et stort vindu med flott utsikt over vakre Frogner. Rommet fylles av et fantastisk naturlig lys gjennom hele dagen. Med litt areal effektivitet har du mulighet for å innrede rommet på mange ulike måter med dine egne møbler🌸 PS. Bildene fra soverommet er fra tidligere leieforhold, kan være litt annerledes dekorert idag.

Leiligheten er lys, har høyt tak og er innbydende med store vinduer, koselig stue og har en liten balkong – perfekt for morgenfrokost eller en drink i sola sammen med dine roomies (meg og Caroline)🥰 Leiligheten ligger i 2.etasje og bygget har heis. Beliggenheten er ved Bygdøy Allé gir deg kort vei til alt: kollektivtransport rett i nærheten, samt butikker, matsteder og alt du trenger i hverdagen.

Info:
* Husleie: 9270 kr PER DAGS DATO - men blir å øke litt ved innflytting pga indeksregulering! (alt er inkludert i leien)
* Ingen depositum – kun depositumsgaranti på 3735 kr (overføres til tidligere leietaker)
* Inflytting 1.juli, men mulighet å flytte inn allerede 10.juni
* Kontrakt til juni 2027, med mulighet for forlengelse

Hvem bor her?

Alice (meg):
Jeg flytter selv inn i 1.august, så dette blir et kollektiv fra scratch! Jeg er 24 år, og skal starte med en bachelor i ledelse innen kunst og kreativ næring ved HK til høsten.

Du vil også bo med Caroline (21) fra Asker, som for øyeblikket jobber i klesbutikken Gant. Hun flytter inn 1.juli, og skal til høsten skal hun studere HR og ledelse ved HK. 💘

Vi er begge utadvendt som bare det, lett å bli kjent med, inkluderende, og glad i både sosiale ting og rolige kvelder. Vi digger alt fra trening og fotballkamp til vinkvelder, middag eller en tur ut på byen, så bli gjerne med oss på det? – men vi elsker også å trekke oss tilbake for å hente oss inn og ha alenetid!💕

I dette hjemmet ønsker vi en som vet hva det vil si å bo «sammen» og vil skape et hjem sammen med oss. Vi ser etter deg som bidrar til felleskapet med humør, vil ha et vennskap og god kommunikasjon, som er ryddig/renslig og setter pris på at vi holder fellesområdene fine, men uten at det blir stress. Det gjør det koselig for alle! 🥰🫶🏼

Hvem ser vi etter?

* Student eller i jobb
* Sosial og inkluderende
* Ryddig og ansvarlig
* Åpen for både fellesskap og egentid
* Betaler husleie i tide

Dette skal bli et hjem hvor det er lett å trives – enten du vil ha et sosialt kollektiv eller bare et trygt og hyggelig sted å bo. Lover det blir mye latter inkludert også😌🤞🏼

Høres dette ut som noe for deg? Send en melding som lar meg bli bedre kjent med deg!💌 Gleder meg til å lese😍


Visningsinformasjon

Aktuelle kandidater får tilbud om visning fysisk eller over videosamtale.


Beliggenhet

Adresse: Erling Skjalgssons Gate 19 A, 0267 Oslo


Annonse-ID: 373136
Sist endret: 08.05.2026 20:47

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026