Gå til hovedinnhold

Leilighet, 1 roms Camilla Colletts Gate 7, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal25 m2
  • Antall rom1 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie17 500
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum35 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Lys toppleilighet med sovealkove | Møblert | Sentralt på Kronstad | Nær HVL og bybane

Lys og moderne leilighet i øverste etasje med svært sentral, men rolig beliggenhet på Kronstad, perfekt for par. Leiligheten har oppgraderte overflater (nytt gulv, nymalte vegger, ny garderobe og sovealkove) og en smart planløsning.

Separat sovealkove med 160 cm seng og takvindu, gir en mer komfortabel løsning enn typiske ettromsleiligheter.

Ca. 25 kvm BRA / 33 kvm gulvareal. Bygget er oppført i 2006, og har sprinkleranlegg og balansert ventilasjon med varmegjenvinning.

Kort vei til Høgskulen på Vestlandet, bybane, butikker og treningssenter. Park (Dikterhagen) rett i nærheten, samt Haukeland sykehus.

Leies ut fullt møblert med vaskemaskin, oppvaskmaskin, kjøleskap/fryser. Smarte oppbevaringsløsninger.

* Toppetasje med gode lysforhold (5 vinduer)
* Rolige omgivelser
* Parkering (førstemann til mølla)

Inkludert i prisen er varmtvann og internett, strøm kommer i tillegg.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning;)


Beliggenhet

Adresse: Camilla Colletts Gate 7, 5052 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 372937
Sist endret: 06.05.2026 15:31

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026