Gå til hovedinnhold

4 rom i leilighet Mauritz Hansens Gate 8, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal9 m2
  • Antall rom4 ledige rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra04.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 500
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum19 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Øya: 3 soverom til leie i sentralt kollektiv - God standard

Jeg skal på utveksling skoleåret 26/27 og leier derfor ut rommene i leiligheten min! Ser etter 3 hyggelige studenter for primært 1. års leie.

Svært sentral beliggenhet:
- 2 min gange til Samfundet.
- 12 min med buss til Dragvoll.
- 7 min gange til Gløshaugen.

Leiligheten holder god standard og består av totalt 4 soverom, kjøkken, bad og en stor felles stue.
Kjøkkenet ble pusset opp sommeren 2025.
Badet er på 3,4 m^2 og vil bli totalrenovert i løpet av sommeren, slik at det blir helt nytt ved innflytting.
Stua er på 23 m^2 og inneholder stort spisebord, sofa og TV.

Det vil bli skrevet standard leiekontrakt.

Ser et ryddige studenter som ønsker et trivelig kollektiv!

Merk: Leiligheten har totalt 4 soverom. Ett av rommene leies ut til ei som skal på utveksling høsten 2026 og som flytter tilbake til vårsemesteret. Dette rommer leies derfor kun ut på høstsemesteret og annonseres separat. Hun vil være tilgjengelig ved eventuell visning.

Ta kontakt for mer informasjon!


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning!


Beliggenhet

Adresse: Mauritz Hansens Gate 8, 7030 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 372765
Sist endret: 04.05.2026 20:21

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026