Rom i bofellesskap Ørnahaugen 17, Fyllingsdalen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal8 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra10.06.2026
Betingelser
- Månedsleie7 500
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum22 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Airconditioning
- Alarm
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møblert
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom i nyoppusset leilighet i Fyllingsdalen – ledig fra 10.06.26
Grunnet sommerinternship i Oslo leier jeg ut soverommet mitt fra 10. juni til 18. august (datoer kan diskuteres).
Leiligheten ble totalrenovert i fjor sommer/høst – revet ned til stenderverket og bygget opp igjen, med nye overflater i alle rom. Alle møblene er også nye. På badet er det spyletoalett, innfelt Sonos-høyttaler i taket, innebygd takdusj og lysspeil. Det er eget vaskerom med ny vaskemaskin og tørketrommel, varmepumpe og veggpeis i stua, varmefolie i gulvet på kjøkken og i gang, og Philips Hue-belysning i hele leiligheten. Kjøkkenet har platetopp med nedfelt ventilator, og i stua står det en 65-tommers OLED.
Rommet er møblert med 140-magasinseng, skrivepult, klesskap og vitrineskap. Fra både soverommet og kjøkkenet ser du rett mot Løvstakken, som er fin å våkne til og enda finere i solnedgangen. Balkongen er på 8 kvm, har gassgrill og ettermiddagssol, og vender ut mot felles hageområde. Kanadaskogen ligger rett bak.
Det tar ca. tre minutter å gå til Oasen, der bybanen stopper – rundt 5 minutter til Kronstad og 18 til sentrum. Bussterminalen ligger like ved, med mange avganger til sentrum på rundt 12 minutter. Parkeringskort følger med.
Du deler leiligheten med mine to nærmeste venner, 24 og 25 år, begge folkehelsestudenter på HVL fra Ålesund. Vi har bodd sammen i fem år. De er rolige og lette å bo med, glad i trening og fotball, og alltid med på grilling eller en filmkveld om man vil. Samtidig er rommet fint hvis man vil være mest for seg selv – det er ingen forventning om noe sosialt.
Leien er kr 7500,- i måneden og inkluderer strøm, oppvarming, varmtvann, internett og TV. Ingen røyking eller kjæledyr tillatt.
Jeg har leid ut i fem år og er fleksibel. Si fra om du har spørsmål eller vil komme på visning.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Ørnahaugen 17, 5144 Fyllingsdalen
Sist endret: 03.05.2026 16:05