Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Consul Sigval Bergesens V. 104, Stavanger


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal46 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra15.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie16 500
  • Depositum49 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Paradis Brygge, Ny strøken 2-roms med balkong mot sørvest.

Paradis Brygge - Ny strøken 2-roms hjørneleilighet fra 2024 med balkong mot sørvest - Fullt møblert, her kan du komme med bare tannbørsten.

Ny, smakfull selveier leilighet fra 2024 med et soverom. Alt er gjennomtenkt og delikat innredet. Design, komfort og kvalitet er gjennomgående i hele leiligheten.

Fullt møblert, dvs. møbler, seng, garderobeskap, TV, belysning, gardiner, hvitevarer, vaskemaskin, utemøbler og div. løsøre medfølger.

4 .etg: Entré, bad/vaskerom, stue/kjøkken, soverom og to balkonger.

Sportsbod i underetasjen

Det er også en egen fullt utstyrt gjestehybel i 5. etg i bygget som er mulig å leie ved behov.

Paradis er i ferd med å bli en av byens virkelig attraktive adresser - av mange grunner:

Bo sentralt ved Hillevågsvatnet, med kort vei til sentrum, kollektivknutepunkt og grønne parker.

Her bor man i et moderne byområde under stadig utvikling bestående av boliger, arbeidsplasser, rekreasjonsområder og kollektivtransport
- alt tilrettelagt for en urban livsstil.

Oppvarming
Boligen oppvarmes med elektrisitet/fjernvarme. Personlige abonnementer tegnes av leietaker og er ikke inkludert i husleien.

Parkering
God mulighet for å leie parkeringsplass i bygget.

Egne abonnementer
Leietaker tegner eget abonnement for strøm/fjernvarme.

Husleie
Kr. 16 500 pr. måned.

Utleiers krav til sikkerhet
3 mnd leie. Som sikkerhet i dette leieforholdet kan leietaker velge å innbetale kontant depositum, eller etablere en depositumgaranti fra Tryg Forsikring.

Leietiden og partenes oppsigelsesadgang
3 års leieavtale med 3 måneders gjensidig oppsigelse for begge parter.
Leieforholdet har en bindingstid på 9 mnd, og dette er første mulige tidspunkt en oppsigelse kan ha virkning fra. Sies leieforholdet opp innen denne dato vil leieforholdet ha en minste leietid på 12 mnd.
Oppsigelser levert etter utløp av bindingstiden vil ha virkning den første dag i den påfølgende måneden etter at oppsigelsen er mottatt.

Kontraktsinngåelse
Ved kontraktsinngåelse forfaller inntil 1 måneds husleie til betaling.

Firmautleie.
Vi har leier ut til flere bemanningsforetak og andre virksomheter i området, ta kontakt for et tilpasset tilbud.


Visningsinformasjon

Bruk kontaktskjema via hybel for å avtale visning, gjerne med en kort beskrivelse av deg selv.


Beliggenhet

Adresse: Consul Sigval Bergesens V. 104, 4016 Stavanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 372025
Sist endret: 25.04.2026 10:50

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026