Gå til hovedinnhold

Hybel, 1 roms Turbinveien 12, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal21 m2
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra28.06.2026

Betingelser

  • Månedsleie14 500
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum45 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Alt inkludert! Lys nyoppusset,fullt møblert lys studioleilighet,heis, uteområde med benker, møblert takterasse

Langtidsleie, men mulighet for korttidsleie i følgende periode om ny leietaker ikke kommer før i august:
15. juni til 23.juni kr 9000, garantert ledig
29.juni til 30. juli kr 16000.
Langtidsleie fra 1.juli eller 1.august

Nyoppusset 21 kvm studioleilighet meg herlig atmotfære(som ikke synes på bildene), med mye lys i 5.etg. med heis, ingen gjenboere.

Leiligheten er nymalt og fresh i fnøytral delikat farge, kalk.

Fullt møblert med komfortabel sofa/sovesofa, med stor puff med brett oppå, som bord, puffen har godt med oppbevaringsplass inni.
Enkeltseng 90x200 bygget på 40 cm høye romslige kjøkkenskuffer og en oppbevaringskiste på 195x40x35 cm under madrassen for effektiv oppbevaringsplass.
Ny 40`` tv på vegg(henges opp snart), spisebord som blir dobbelt så stort når man drar ut klaffene, og komfortabel polstret stol. rundt speil på veggen over sofaen kommer, samt helfigurspeil på inngangsdøren, dette gjør at rommet ser mye større ut og sparer veggplass.

Badet vil utstyres med NY LG vaskemaskin, og tørketrommel(om ønskelig)

I entreen, som deles med utleier,(jeg setter kun sko der, er det satt opp garderobeskap til leietaker, på 75x236x37, hylle øverst, stang til jakker, en skuff og skohylle, dedikert til leietaker, dette er ment til jakker og sko, jeg vil at sko blir igjen i gangen, smart med boks på øverste hylle, til sesongtøy. Min Miele støvsuger, som jeg deler med leietaker, vil stå i dette skapet.
Jeg låner bort et hjørne i min bod til ski og f.eks koffert om du har behov for det.

Jeg ønsker å leie ut til rolig, ryddig og ikke røkende person, som vedlikeholder leiligheten ved jevnlig normal renhold, noe som har med vedlikehold å gjøre. Om du ikke liker å vaske, kan du booke vask av meg en gang eller to pr.måned mot betaling 500 kr pr gang.

Uteområde:
Det er felles møblert koselelig takterrasse med tilgang fra oppgangen ved siden av, det er også toalett der oppe.
Koselig hage foran blokken, med krakker, bord og stoler og nydelig beplantning.
Svartdalsparken og Turterreng langs alnaelven er kun 200 m fra huset, der har vi fredet urskog midt i Oslo. Kruttverket kafe og badstuer ligger langs denne stien, ikke langt herfra, en liten oase.

Min egen bolig er vegg i vegg, men det er absolutt ikke lytt i disse nye byggene, leilighet er godt isolert og varm om vinteren. Oppvarming med fjernvarme.

Ønsker langtidsleie.

Leies ut fullt møblert og alt inkludert, strøm, varmtvann, oppvarming, bredbånd.

Leiligheten har to vinduer med nye lystette plissegardiner, og har utsyn mot Vålerenga kirke, nydelig og grønt i sommerhalvåret, fuglekvitter utenfor og ingen gjenboere, det hender at en due sitter utenfor å titter inn.
Toget går forbi, men du hører ikke mye til det da det er skjermvegg, og persontoget går ikke på det nærmeste sporet.

Kjøkkenet har platetopp med to plater, benkjøleskap med liten fryser øverst, og kompaktovn (kombinasjonsovn med Microovn og varmlufts funksjon).
Ny oppvaskkum(litt større enn den eksisterende, uttrekksarmatur og ny benkeplate kommer før overtagelse.

Badet har fliser med varmekabler, dusjhjørne med glassvegger.

Kiwi er i samme bygning, rett utenfor er det apotek, frisør, Fitnessroom treningsstudio, Åpent bakeri, Xtra, Kraft restaurant, Golfsimulator, mm, samt busstopp kværnerbyen med buss 54 som bruker 4,5 minutter til Bjørvika, Kværner bussholdeplass med flere bussmuligheter 300 meter unna. Galgeberg busstopp er Det tar 18-20 minutter å gå ned til sentrum.

Parkering; Det er gateparkering i enebakkveien(beboerparkering koster 1300 kr pr år, eller delbetaling kr 108 pr mnd), det er betalingsparkering i selve kværnerbyen, det er dyrt. Det er stadig noen som leier ut parkeringsplass i garasjen, det ligger på 800-1400 kr pr mnd.

Borettslaget har egen Facebook-side hvor man kan spørre om lån av garasjeplass når man får besøk, folk er flinke til å låne bort plassene sine.

Nåværende leietaker flytter ut 15.juni, hun har bodd der som pendler hele 10 år.

Vennligst gjør en kredittsjekk.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning, dag eller kveldstid.


Beliggenhet

Adresse: Turbinveien 12, 0195 Oslo


Annonse-ID: 371664
Sist endret: 02.06.2026 20:40

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026