Gå til hovedinnhold

3 rom i leilighet Schøyens Gate 6, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal7 m2
  • Antall rom3 ledige rom
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 200
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum18 600
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Søker leietakere til nydelig toppleilighet rett ved Gløshaugen

Hei!

Jeg overtar leiligheten i sommer og ønsker tre hyggelige personer som vil bo sammen med meg.

Alle soverommene er møblert med seng, garderobeskap/kommode og pult. Leiligheten har et stort og fint bad med vaskemaskin, flott kjøkken og stort spisebord, koselig stue og en hems for avslapping og mulighet for overnatting. Og ikke minst: en nydelig vestvendt takterrasse med fri utsikt. I tillegg er det peisovn i stuen.

Rom 1: ca. 7 kvm (kr 6800/mnd)
Rom 2: ca. 5,5 kvm (kr 6500/mnd)
Rom 3: ca. 5 kvm (kr 6300/mnd)
NB! Dette er beregnet bruksareal pga skråtak. Gulvarealet er større.

Leiligheten ligger svært sentralt i Trondheim, med kun 200 m til NTNU Gløshaugen og kort avstand til flere matbutikker og kollektivtransport. Få hundre meter også til Teknostallen, Helgasetr og Samfundet.

Jeg er en jente på 21 år som tar en sivilingeniør-master ved NTNU. Mine interesser er klatring, ski og reising. Det hadde vært hyggelig å få noen romkamerater som liker å lage mat sammen av og til, ha spill- eller filmkvelder og ellers trives sammen i et koselig bofellesskap:)

Ikke nøl med å kontakt hvis du er interessert eller har noen spørsmål.


Beliggenhet

Adresse: Schøyens Gate 6, 7030 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 371601
Sist endret: 19.04.2026 16:37

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026