Gå til hovedinnhold

5 rom i bofellesskap Wessels Gate 15A, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal98 m2
  • Antall rom5 ledige rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 200
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum20 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Kabel-TV
  • Møblert
  • Peis/Ildsted
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Rom i bofellesskap på Møllenberg

Heisann!
Vi er to jenter som ser etter to nye beboere i vår fine leilighet på Møllenberg. Vi blir 23 i år og er begge studenter på NTNU. Vi ønsker to sosiale studenter som kunne tenke seg å bo i et hyggelig kollektiv med oss.

Den lyse og romslige leiligheten i 3. og 4. etasje strekker seg over ca. 98 kvm og tilbyr en perfekt kombinasjon av private og sosiale arealer. Med fire gode soverom, et moderne bad, separat WC, et velutstyrt kjøkken og en romslig stue, er dette en ideell bolig for studenter som ønsker å kombinere privatliv med fellesskap.

Leiligheten har en gjennomtenkt planløsning som gir en god balanse mellom privatliv og sosialt samvær. Soverommene er plassert slik at de gir ro, mens fellesarealene er åpne og innbydende. De store vinduene slipper inn rikelig med naturlig lys og skaper en luftig og behagelig atmosfære.

Romfordeling:
• 4 soverom av god størrelse
• 1 komplett bad
• Separat WC
• Kjøkken med god plass
• Romslig stue kombinert med spisestue

Kjøkken og stue:
Kjøkkenet er velutstyrt med komfyr, ovn, kjøleskap, og oppvaskmaskin. Det er god benkeplass for matlaging og rikelig med skapplass for oppbevaring.
Stuen fungerer som boligens sosiale midtpunkt, med sofa, TV og andre møbler – perfekt for filmkvelder, middager eller hyggelige sammenkomster.

Leiligheten tilbyr:
• Sentral beliggenhet bare 200 meter fra Solsiden
• Møbler, inkl bla. vaskemaskin og tørketrommel

Det er soverom 3 og 4 som er ledige fra 01.08
Soverom 3, 7,9 kvadrat: 7200
Soverom 4, 6,3 m2 (12 effektive m2, men skråtak): 7200
Strøm kommer i tillegg på 300 kr i måneden.

Oppsigelse: Kan sies opp i april mnd hvert år med 3 mnd oppsigelsestid

Vilkår:
• Ikke tillatt med røyking
• Ikke tillatt med dyr
• Tar forbehold om feil i annonsen
• NB: Bildene i annonsen er ikke nødvendigvis representative for hvordan leiligheten vil fremstå ved visning


Visningsinformasjon

Ta kontakt for en hyggelig prat og avtale om visning


Beliggenhet

Adresse: Wessels Gate 15A, 7043 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 371573
Sist endret: 18.04.2026 22:23

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026