Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Nedre Møllenberg Gate 51, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 300
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum14 600
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Ledig rom i koselig jentekollektiv- sentralt i Trondheim

Dette rommet på 8,2 kvm blir tilgjengelig for langtidsleie i et veldig hyggelig jentekollektiv fra 1. juli. Kollektivet består av 4 hyggelige og inkluderende jenter i 20-alderen som trives godt sammen. Vi har et sosialt og fint miljø, hvor vi gjerne samles til spillkvelder, middager eller bare en prat i stua. Samtidig er det full forståelse for behovet for alenetid, og det er rom for å trekke seg tilbake når man ønsker det.😊
Vi setter pris på et hjem som føles ryddig, rent og trygt, og har gode rutiner rundt dette – noe vi håper en ny roomie også vil bidra til

Om rommet:
8,2 kvm
Oppbevaringshylle og gardiner følger med-garderobeskap kan kjøpes billig

Om leiligheten:
Stor stue
Separat kjøkken med komfyr, oppvaskmaskin, kjøleskap og fryser. God skap-plass
Et stort bad med vaskemaskin og tørketrommel
+Et separat toalettrom
2.etasje, med ingen Gjenboere

Pris:
7300 kr/mnd
Strøm kommer i tillegg (ca. 3-400 kr/mnd i snitt)

Beliggenhet:
Veldig sentralt, men samtidig i et tilbaketrukket koselig nabolag
3 min til Solsiden busstopp- hvor det er gode bussforbindelser til hele byen
Kort vei til BI, NTNU
Gjerne ta kontakt hvis du er interessert! :)


Visningsinformasjon

Gjerne ta kontakt hvis du er interessert 💌


Beliggenhet

Adresse: Nedre Møllenberg Gate 51, 7014 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 371477
Sist endret: 22.04.2026 14:43

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026