Rom i bofellesskap Østersunds Gate 5A, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal6 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie5 700
- Inkludert Internett
- Depositum15 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Ett ledig rom i koselig jentekollektiv
Om rommet:
• 6m²
• Ledig fra 01.07.2026
• Pris: 5 700 kr per måned eksl. strøm
• Følger med klesskap
Man entrer leiligheten i et lite inngangsparti med plass for sko og ytterbekledning. Videre kommer man inn i oppholdsrommet. Oppholdsrommet er i god størrelse, med plass til en større sofaseksjon. Ved siden av oppholdsrommet ligger kjøkkenet. Kjøkkenet er romslig, med mye skap- og benkeplass. Leiligheten har totalt 5 soverom. Alle soverommene er i god størrelse, med plass til stor seng, garderobeskap og kontorupult. På leilighetens bad finner man en stor baderomsinnredning, WC, dusjkabinett og opplegg for vaskemaskin.
Leiligheten ligger i en flott og koselig bygård. Bygget har en bakgård hvor det er muligheter for sykkelparkering. Leiligheten har også bod i kjeller til disposisjon.
Den ligger sentralt på Lademoen i Trondheim, med alt du trenger i umiddelbar nærhet:
• Kort vei til dagligvarebutikk
• Gode kollektivforbindelser
• Koselige kafeer i området
• Gangavstand til Solsiden og Midtbyen
• City Lade kun noen få busstopp unna
Leiligheten leies ut umøblert, sett bort i fra at hvitevarer på kjøkken medfølger samt vaskemaskin på badet. Kostnader relatert til strøm (og evt TV) er ikke inkludert i husleien.
Dyrehold tillates dessverre ikke.
Om kollektivet:
Jentene du vil bo med er i alderen 22–23 år og studerer samfunnsøkonomi, fysikk og matematikk, ergoterapi og psykologi ved NTNU 🌸 De er sosiale, avslappede og hyggelige å bo sammen med. Atmosfæren i leiligheten er vennlig og respektfull, og av og til har vi fellesmiddager og filmkvelder sammen🌹. Alle verdsetter å ha et hjem hvor folk føler seg komfortable og inkluderte.
Hvem vi ser etter:
Vi ser etter en hyggelig student som ønsker et sosialt og trivelig kollektiv. Det er en fordel at du er ryddig, tar ansvar for fellesarealer og liker å bidra til et godt bomiljø. 💞
Obs: Interiøret i leiligheten vil bli annerledes enn det som vises på bildene ettersom den vil bli leid ut umøblert fra juli. Med mulighet for avtale om kjøp av møbler med nåværende leietakere
Visningsinformasjon
Send gjerne en melding og fortell litt om deg selv – studier, interesser og hvordan du er å bo med💫
Beliggenhet
Adresse: Østersunds Gate 5A, 7067 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 09.04.2026 13:47