Gå til hovedinnhold

Leilighet, 1 roms Thorvald Meyers Gate 5, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal32 m2
  • Antall rom1 roms
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie17 500
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum35 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Lys og sentral 1-roms leilighet med stor balkong på øvre Grünerløkka

Lys og lun leilighet på 32 m2 i 5. etasje i attraktiv blokk på øvre Grünerløkka. Leiligheten har en god planløsning som utnytter arealet godt, og har rikelig med naturlig lys. Fra leiligheten er det flott utsikt mot Akerselva og omkringliggende grøntområder. Der er ingen gjenboere.

Balkongen er på 5 m2, har god plass til møbler og planter, og er en fin forlengelse av stuen. Leiligheten er vestvendt, og balkongen har gode solforhold fra midt på dagen til solen går ned.

Leiligheten passer perfekt til én person eller et par. Den har en praktisk sovealkove med god oppbevaringsplass under, samt generelt gode lagringsmuligheter ellers i leiligheten.

Kjøkkenet er fullt utstyrt og inkluderer oppvaskmaskin og mikroovn. Badet er oppusset de senere årene i regi av borettslaget.

I blokken er det et stort fellesvaskeri med profesjonelle vaskemaskiner og tørketromler, kun én etasje ned.

Varmtvann, oppvarming og internett er inkludert i leien.

Nabolaget er rolig og veldig sentralt. Det er kort avstand til flere dagligvarebutikker, treningssentre, kino, parker og gode turmuligheter. Området har også svært gode kollektivforbindelser til resten av byen, uten trafikkstøy.

Mulighet for langtids- og korttidsleie.

Ta gjerne kontakt for mer informasjon eller for å avtale visning.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning.


Beliggenhet

Adresse: Thorvald Meyers Gate 5, 0555 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 370919
Sist endret: 08.04.2026 23:08

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026