Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Krumgata 7, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal32 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie20 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum40 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Nyoppusset møblert 2-roms på Bislett/​ St.Hanshaugen til kortidsleie!

Nydelig nyoppusset leilighet i rolig sidegate på Bislett/St. Hanshaugen er ledig fra 1. mai til 31. august. Perfekt for deg som ønsker et strøkent og sentralt sted å bo i sommer!

Leiligheten er omfattende renovert i 2025 med gjennomgående høy standard med solrik, sydvestvendt balkong. Perfekt beliggenhet i nærheten av "alt", samtidig er den i sin helhet vendt mot en stille og rolig bakgård. Svært gode forbindelser til kollektivtransport.

Leies ut møblert med hvitevarer, vaskemaskin, sovesofa, TV, seng og spisegruppe (OBS - møblering avviker fra bildene).

Varmtvann og internett er inkludert i leieprisen, strøm kommer i tillegg.


Visningsinformasjon

Visning arrangeres torsdag 16.04, ta kontakt for påmelding


Beliggenhet

Adresse: Krumgata 7, 0170 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 370895
Sist endret: 08.04.2026 20:30

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026