Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Trondheimsveien 15C, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal53 m2
  • Antall rom2 roms
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra07.04.2026

Betingelser

  • Månedsleie18 000
  • Depositum54 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Barnevennlig
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Rolig
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

2 roms leilighet ledig for langtidsleie

Vi har gleden av å presentere en 2 roms leilighet her på Grünerløkka. Fra leiligheten har du kort avstand til alt som du kan glede deg over; restauranter kafeer, butikker, botanisk hage, Sofienbergparken, samt kort avstand til buss og trikk.

Leiligheten er totalt rehabilitert og ligger i 2 etg. Den består av entre/gang, stue, kjøkken med opplegg til oppvaskmaskin og vaskemaskin, flislagt bad med varmekabler i gulv. Detaljer som takrosett (stukkatur) er bevart og gir leiligheten et nyklassisk preg. I tillegg følger det med en loftsbod. I kjeller har man plass for sykkel og barnevogn.

Leiligheten har er en lys og romslig stue, soverom og kjøkken. Moderne lyse farger på vegger NSC 1500 med kombinasjon med naturelt tre gulv garanterer at dine møbler skal passe perfekt inn her.

Boligen leies ut umøblert.

Boligen oppvarmes med elektrisitet.

Leietaker tegner eget abonnement for strøm.

Leietaker tegner egen innboforsikring

For rolig og ikke-røykende person.

Husdyr er ikke tillatt.

Depositum 54000 kr

Garderobeskap og Hvitevarer følger med leiligheten.

Diverse informasjon rundt våre kontrakter og betingelser er:
Depositum er 3 x månedsleien
12 måneder bindingstid og 3 måneders oppsigelse
3 års kontrakter med mulighet for fornyelse
Vi godtar ikke sosial garanti


Visningsinformasjon

Ta kontakt via annonsen for å avtale privatvisning. Skriv noen ord om deg selv, hva du gjør, fritidsaktiviteter, hvor lenge du ser for deg å leie osv. og når du tenkt å flytte inn.


Beliggenhet

Adresse: Trondheimsveien 15C, 0560 Oslo


Generell informasjon

SKB Eiendom

SKB Eiendom AS er et eiendomsselskap i kontinuerlig vekst og utvikling. Som eiere av en rekke nærings og bolig eiendommer er vårt fokus profesjonell utleie, forvaltning, og utvikling av vår eiendomsmasse, samt kjøp og salg av eiendom. Våre eiendommer er plassert i Oslo, Bergen, Sarpsborg, Asker, Lillestrøm, og Moss.

SKB Eiendom AS eies av Stiftelsen Kaare Berg.

Se vår nettside: www.skb.no for mer informasjon om oss.


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 370779
Sist endret: 07.04.2026 13:23

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026