2 rom i leilighet Ilevollen 42, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal8 m2
- Antall rom2 ledige rom
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie5 200
- Depositum1 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Delvis møblert
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
2 Rom til leie i sosialt kollektiv – sentralt i Trondheim
Hei! 👋
Vi er tre gutter i et 5-mannskollektiv som ser etter to nye leietakere fra høsten av, da to av våre nåværende roommates flytter ut.
Vi ønsker oss to hyggelige personer som vil bidra til et sosialt og inkluderende kollektiv – der det er lav terskel for å slå av en prat, henge i stua eller gjøre noe sammen, samtidig som man selvfølgelig respekterer hverandres behov for alenetid.
Om leiligheten:
- Felles kjøkken og stue
- 2 bad (ett oppe og ett nede), begge med dusj og vaskemaskin
- Egen ordning for tørking av klær i gangen nede
- Ryddige fellesområder med etablerte vaskerutiner
Vi har felles leiekontrakt, men med separat betaling til utleier.
Strøm og internett kommer i tillegg (internett 110 per person/mnd).
Sikkerhetsbeløpet er innbetaling for deleie av møbler i stua, vi har dette istedenfor depositum.
Beliggenhet:
Leiligheten ligger ca. 10 minutters gangavstand fra Trondheim sentrum og nær Kalvskinnet campus. Det er både buss og trikk rett i nærheten, så det er enkelt å komme seg rundt i byen.
I området finner du også søndagsåpne dagligvarebutikker (Bunnpris og Joker), samt Rema 1000 og Coop Extra i kort avstand.
Litt om oss som bor her:
- Magne (23)
Studerer grunnskolelærer (3. året) på Kalvskinnet med musikk som hovedfag, og jobber som trikkefører ved siden av. Er aktiv i studentmiljøet – spiller i husband og synger i kor (TSS og Pirum). Liker å holde seg aktiv med volleyball og squash, men setter også pris på rolige kvelder hjemme med film.
- Théodore (22)
Jobber i barnehage, og skal til høsten begynne å studere sosiologi (eventuelt sosialantropologi). På fritiden trives han godt ute i naturen – enten det er skogsturer, camping eller reising. Er også glad i å lage mat og lese. Aktiv i Studentersamfundets interne teater og spiller Dungeons & Dragons med venner.
- Nithlen (24)
Studerer kybernetikk og robotikk (5. året) ved NTNU. Er nestleder i Tekna Student NTNU og jobber deltid på Bjørklund Trondheim Torg. Glad i sport og liker å utfordre seg selv, spesielt i padel og squash. Er også med i NTNUI roing.
Visningsinformasjon
Ta kontakt om ønsket visning
Beliggenhet
Adresse: Ilevollen 42, 7018 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 06.04.2026 21:17