Hybel, 1 roms Thomas Hirsch Gate 9, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeHybel
- Areal23 m2
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie9 000
- Inkludert Internett
- Depositum18 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Airconditioning
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Møblert
- Sentralt
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Sokkel leilighet med gode lysforhold
Liten sokkelleilighet på 22,5 kvm leies ut fra Juni (mulighet for tidligere overtagelse).
Et roms fult møblert leilighet med felles stue, kjøkken og soveareal, men med naturlig skille. Varme i gulv i hele leiligheten. Kjøkkenet er utstyrt med oppvaskmaskin, platetopp, steikeovn og komfyrvakt. God lagringsplass under plassbygd seng, tilhørende sovesofa og i medfølgende skap. Leilighet har et moderne bad med varme i gulv og medfølgende vaskemaskin. Leietager vil få mulighet til å benytte seg av hagen på fremsiden av huset, med gode solforhold fra morgen til kveld! Leiligheten har egen inngang og er plassert under utleiers terasse, dermed lite til ingen støy mellom enhetene. En super leilighet for noen som ønsker å bo for seg selv!
Leiligheten ligger sentralt til i skille Lademoen/Dalen hageby og har kort vei til både sentrum og kjøpesentre (city lade og sirkus shopping). Gode bussforbindelser (og blir bussholdeplass 2 minutter unna når nye Rønningsbakken bussholdeplass er ferdig). Gangvei til Dronning Mauds minne og en kort busstur til både dragvoll, øya, BI og gløshaugen. Både Kiwi, Coop extra, Coop obs og Rema 1000 innen 10 minutters gange.
Leietager må tegne egen strømavtale og eventuelt tv-abonnement. Internett er inkludert.
Vi er pliktige til å informere om at takhøyden i hybelen er 227cm og ikke 240cm som er kravet ved bolig for varig opphold. Leietager må være kjent med dette og godta at leiligheten ikke er godkjent pga dette.
Visningsinformasjon
Visning etter avtale
Beliggenhet
Adresse: Thomas Hirsch Gate 9, 7067 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 25.03.2026 22:21