Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Thereses Gate 47A, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal12 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.06.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 145
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum20 250
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Sentralt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Lyst og stort rom ledig midt på Bislett!

Lyst og stort rom ledig i sosialt jentekollektiv på Bislett!
Dette er en veldig fin leilighet med 5 soverom, felles kjøkken av høy standard, romslig stue med peis, og bad med vaskemaskin og tørketrommel. Vi har også to boder til oppbevaring. Trikk- og busstoppet ligger rett utenfor. I nærheten ligger det bredt utvalg av matbutikker, vinmonopol, treningssentre og ulike spisesteder. Gåavstand til Bogstadveien!
Kollektivet er velfungerende, ryddig og sosialt. Per dags dato består kollektivet av fire jenter i alderen 19-23 som studerer eller jobber.
Rommet som leies ut er lyst, fint og det er god plass til både dobbelseng og klesskap. Klesskap følger med rommet fra før av. Rommet er på ca. 12kvm
Strømpris kommer i tillegg til leie som ligger på ca. 300-400 kr i med, pluss/minus (avhengig av årstid).
Gjerne ta kontakt med meg hvis du lurer på noe eller vil komme på visning:D


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning her eller på mld : 97414263


Beliggenhet

Adresse: Thereses Gate 47A, 0354 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 369408
Sist endret: 11.03.2026 18:25

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026