Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Magnus Den Godes Gt. 1, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje5. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.06.2026

Betingelser

  • Månedsleie5 641
  • Depositum10 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Rolig

Utfyllende informasjon

Hyggelig sentralt rom i 5manskollektiv

Dette rommet blir ledig i et koselig 5-romskollektiv fra 1. juni 2025. Leiligheten ligger svært sentralt, nærme både NTNU Handelshøyskolen, Gløshaugen, Helgasetr og St. Olavs. Det er også kort vei til dagligvarebutikker (Rema 1000, Bunnpris og Coop Extra). Det tar kun et par minutter å gå til nærmeste bussholdeplass og omtrent 10 min gange til Studentersamfundet.

Leiligheten ble pusset opp i 2020 og har et bad med vask, dusj, toalett, vaskemaskin og tørketrommel, i tillegg til et mindre bad med toalett og vask. Kjøkkenet har to kombiskap, og er ellers utstyrt med det meste man trenger. Leiligheten har i tillegg en privat bod i kjelleren, og en delt sykkelbod med resten av blokka.
Rommet som leies ut er på 10 kvadratmeter, med en husleie på 5641 kr/mnd. Strøm og internett kommer i tillegg (ligger på rundt 250 kr/mnd). Møblene følger med til en ekstra pris:)

Kollektivet har til nå bestått av meg og 4 andre koselige jenter fra 20-25 år. Vi har hatt et koselig sosialt kollektiv. Vi pleier å ha filmkveld, spillkveld, et vors en gang i blant, og noen ganger trener vi sammen hihi. Jeg flytter ut på grunn av utveksling! Det er 3 av jentene som blir værende og de er veldig søte og snille:) Vil prioritere kvinner i ca samme alder:)

Det er bare et rom som er ledig i kollektivet

Om du er interessert er det bare å sende meg en melding med litt info om deg selv! Vi kan lett planlegge en digital eller fysisk visning:) Om det er noen spørsmål også er det bare å spørre


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning


Beliggenhet

Adresse: Magnus Den Godes Gt. 1, 7030 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 369202
Sist endret: 09.03.2026 13:57

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026