Rom i bofellesskap Holbergsallmenningen 11, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal19 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie8 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum8 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Delvis møblert
Utfyllende informasjon
Rom til leie sentralt i Bergen!
Hei! Jeg skal flytte ut med et par studievenninner til høsten, og leter etter noen som kan ta over min kontrakt (langtidsleie). Rommet er stort og er delvis møblert, kun med garderobeskap. Alternativt kan man kjøpe pult, lampe osv fra meg, men i utgangspunktet er rommet kun møblert med garderobeskap. Fordelen med rommet er at den har fire svære vinduer som gir god belysning.
Praktisk:
Leiepris er 8000 kroner og inkluderer både strøm, varmtvann og internett. Vi er totalt fem personer i kollektivet (blandet kollektiv), og det er to bad.
Du vil dele bad med to andre personer, og har vaskemaskin/tørketrommel på badet som benyttes av alle i kollektivet. Kjøkken deles av alle som bor i kollektivet. På grunn av store soverom er det ikke fellesareal slik som stue, så dette passer perfekt for studenter som ønsker å bo i et hjem med tilbaketrukne omgivelser, men med stor nok plass på eget soverom!
Litt om området og hvordan det er å bo her:
Området er sentralt til veldig mye, noe som har spart meg både tid og penger. Man har gangavstand til kjøpesentre, matbutikker og de fleste universiteter/høyskoler. Samtidig er det nær beliggenhet til utestedene, noe som gjør at veien hjem fra byen blir ganske kort! :) Jeg studerer ved UiB og bruker ca 12 minutter på å gå. Ellers kan man forvente litt støy ved å bo i sentrumskjernen, men noe man naturligvis venner seg til!
Jeg har per nå ikke noe bilder av kjøkken og bad, men kan arrangere visning dersom man av interesse skulle ønske det :)
Visningsinformasjon
Send meg melding for spørsmål/visning! :)
Beliggenhet
Adresse: Holbergsallmenningen 11, 5004 Bergen
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 06.03.2026 20:41