Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Professor Hansteens Gate 57, Stavanger


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal12 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.03.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 800
  • Inkludert Strøm, Varmtvann, Internett
  • Depositum23 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Rom i leilighet

Hei!
Jeg ser etter en roomie, da jeg har et ledig rom i leiligheten min. Leieperioden er i utgangspunktet ut 2026, men det er god mulighet for å forlenge - vi kan avtale dette nærmere.

Leiligheten ligger i 3. etasje og er på 84 kvm. I tillegg har den to balkonger, garasje, samt gratis gjesteparkering rett utenfor. Den er lys og åpen, og har god standard. Det er 2 soverom i leiligheten, hvor det ene skal leies ut, mens jeg bor i det andre. Rommet leies ut for 7800 kr i mnd, dette inkluderer strøm og internett. Det det er også mulighet for å leie garasjeplassen.

Leiligheten ligger sentralt i Stavanger, med gangavstand til universitetet og gode kollektivforbindelser til sentrum og Forus. Det er bussholdeplass rett utenfor, 2 min gangavstand til nærmeste dagligvarebutikk og treningssenter rett i nærheten.

Rommet kan leies ut fullt møblert etter behov, med 120cm seng, skrivebord og romslig integrert klesskap. Kjøkkenet i leiligheten har alle hvitevarer og badet har vaskemaskin. I tillegg til dette har leiligheten to innvendige boder i samme oppgang, med svært god lagringsplass. Jeg har selv nylig overtatt og flyttet inn i leiligheten, og er fortsatt i en innredelseprosess, så det kommer sannsynligvis noen oppgraderinger på møblene i stuen og entreen fremover.

Litt om meg: Jeg heter Helene, er 25 år gammel og kommer fra Stavanger. Jeg ble ferdig med studier (master i geologi) i juni 2025, og er på mitt første år i full jobb. Jeg kommer til å være en del bortreist da jeg jobber offshore og har kjæreste som bor i Oslo. Jeg liker å finne på ting og inviterer gjerne venner på besøk/middag, og er ellers aktiv i hverdagen. Jeg ønsker å skape et inkluderende og hyggelig fellesskap i leiligheten, med en avslappet og god atmosfære der det selvfølgelig er mulighet til å trekke seg tilbake. Jeg ønsker helst å leie ut til en jente på omtrent samme alder som meg, det kan gjerne være en student. I tillegg er det viktig for meg at du er ryddig og liker å ha det rent.

Om det er noe du lurer på, er det bare å sende meg en melding:)


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning:) kan også ha digital visning om det er ønskelig.


Beliggenhet

Adresse: Professor Hansteens Gate 57, 4021 Stavanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 368561
Sist endret: 24.02.2026 15:53

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026