Leilighet, 3 roms Elvegata 2A, Kristiansand S
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal68 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra24.02.2026
Betingelser
- Månedsleie16 500
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum49 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Heis
- Kabel-TV
- Lademulighet
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Utsikt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
KVADRATUREN - Romslig 3-roms leilighet med balkong, utsikt, gode solforh. Internett og tv inkludert. Felles takterrasse.
Flott leilighet med supersentral beliggenhet, men likevel rolig. 2 soverom, kjøkken og stue i åpen løsning. Balkong mot sydvest, med utsikt mot Kaserneparken og veldig gode solforhold. Tilgang på romslig felles takterrasse med sol hele dagen og utsikt. Det er mulighet for leie av parkeringsplass i kjeller. Bod på ca 5 kvm på svalgang.
Leiligheten er malt i harmoniske farger og deler av leiligheten er nymalt. Stue har plass til sofagruppe og stort spisebord. Bad med plass til vaskemaskin og tørketrommel. To soverom med plass til dobbeltseng og garderobeløsning.
Du har tilgang på en gjesteleilighet på 30 kvm som kan leies ved behov. Egen vaktmester på bygget som kan bestilles. Frisørsalong og cafe i byggets 1. etasje.
Leiligheten er umøblert.
BELIGGENHET
Fantastisk beliggenhet mellom Otra og Bystranda. Kun noen få minutter til Aquarama og Sats. Rett over gata er det en stor parkmessig hage. Tett ved ligger det tre matbutikker, apotek, flere menighetslokaler, den populære Snadderkiosken, restauranten La Recette og idrettshall. Soverom nr 1 vender ut mot fredelig atrium og soverom nr 2 og stue vender ut mot Elvegata.
Det er nærhet til busstopp og til flotte turområder utenfor Tangen, langs Otra og langs strandpromenaden. Det er også gåavstand til handlegaten Markens og alt som Kristiansand sentrum har å tilby. Ønsker man å gå turer i skog og mark - er det et stort utvalg av muligheter med flotte turløyper både på Odderøya og i Baneheia. Det er sykkel- og gåavstand til Universitetet i Agder.
TILLEGGSINFO
Leiligheten ligger i et kvartal med utleieleiligheter. Vi ser etter leietaker(e) (unge eller eldre) som ønsker seg til en plass med mange godt voksne mennesker og hvor bomiljøet er stille og rolig.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Elvegata 2A, 4608 Kristiansand S
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 24.02.2026 13:06
Logg inn for å kontakte annonsøren