Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Sigurd Hoels Vei 114, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal43 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra16.02.2026

Betingelser

  • Månedsleie17 500
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum52 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Heis
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Koselig 2-roms leilighet (alt inkludert)

STRØM OG OPPVARMING INKLUDERT I LEIE.

Leier ut min koselige 2-roms leilighet, i utgangspunktet frem til 1.mai. Kortere leieperioder kan godtas. Jeg kan også være åpen for å leie ut lengre enn til 1.mai, ta i så fall kontakt.

Leiligheten leies ut fullt møblert, inkludert kjøkkenutstyr. Leietaker kan fritt benytte seg av f eks Delonghi kaffemaskin, brødrister og Soda stream. Oppvaskmaskin og vaskemaskin kan selvsagt også benyttes. Soverommet har en king size bed som også kan deles i to enkeltsenger. Leiligheten ligger i enden av blindvei, bygget har markedets beste isolering mellom leilighetene og det er lystette gardiner på soverommet, så her sover du godt!

Rolig og hyggelig nærområde med mye grøntarealer og lite biler. 7 minutter å gå til Ensjø torg med t-bane, matbutikker, apotek og kafeer. 8 minutter å gå til 21-bussen. Koselige Lille Tøyen hageby er nærmeste nabo, med en nyåpnet Åpent Bakeri. Tøyenbadet og Tøyenparken er en 10 minutters gåtur unna.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning. Ønsker helst fysisk visning, men kan også gjøre det digitalt.


Beliggenhet

Adresse: Sigurd Hoels Vei 114, 0655 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 368164
Sist endret: 16.02.2026 08:16

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026