Hybel, 1 roms Hermods Vei 10, Sofiemyr
Om boligen
- BoligtypeHybel
- Areal22 m2
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra15.08.2026
Betingelser
- Månedsleie9 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann
- Depositum27 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Delvis møblert
- Rolig
Utfyllende informasjon
Hybel med egen inngang og eget bad på Sofiemyr/Kolbotn, 22kvm
Velkommen til en hyggelig og effektiv hybel på Sofiemyr/Kolbotn til langtidsleie. Fleksibel innflyttingsdato.
Lys og arealeffektiv hybel på 22m² til leie i rolig og etablert boligområde. Hybelen passer perfekt for deg som ønsker en lettstelt bolig med egen inngang og gode kollektivforbindelser.
Hybelen består av ett romslig oppholdsrom med kjøkkenløsning, samt eget bad. Kjøkkenet er funksjonelt og godt utstyrt med koketopp (2 plater), stekeovn, oppvaskmaskin, kjøleskap og vannkoker. Badet er flislagt, har dusj og vaskemaskin.
Boligen leies ut delvis møblert, og inkluderer sovesofa, kjøkkenbord med to stoler, kommode og tv. Egen inngang gir en privat og selvstendig bofølelse.
Her bor du med kort vei til flere dagligvarebutikker. Det er kun 5 minutters gange til bussholdeplassen og gode bussforbindelser til både Oslo, Ski og toget.
Området er rolig og trivelig, med nærhet til både natur og nødvendige servicetilbud.
Husdyr ikke tillatt.
Kort oppsummert:
• Hybel på 22 m²
• Eget bad og kjøkken
• Oppvaskmaskin
• Delvis møblert
• Egen inngang
• Rolig område
• Kort vei til kollektivtransport og butikk
Ta gjerne kontakt og fortell litt om deg selv ved interesse
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Hermods Vei 10, 1412 Sofiemyr
Sist endret: 11.07.2026 17:37
Logg inn for å kontakte annonsøren