Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Dalavegen 20B, Sogndal


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal50 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.03.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 500
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum13 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Ledig leilighet rett ovafor Campus på ca 50 kvm. Ledig frå 1 mars. Er med vaskemaskin, kjøleskap/frys og komfyr. Internett og Allente. Strøm er ikkje inkludert. Ein må etablere eget abonnement til dette.Det er ikkje tillatt med dyr.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Dalavegen 20B, 6856 Sogndal


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 366730
Sist endret: 18.01.2026 23:46

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026