Leilighet, 2 roms Strømstadgata 6, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal40 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra18.01.2026
Betingelser
- Månedsleie20 000
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum60 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Moderne
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Nyoppusset, lys og sjarmerende 2-roms
Helt nyoppusset, umøblert leilighet klar for innflytting. Passer til leietakere som liker en leilighet med sjel, med sjarmerende tregulv og 2,80 meter under taket.
Soveromsvindu vender ut mot rolig bakgård.
Standard:
Leiligheten er i øverste etasje, med egen inngang og kjøkkenet er helt nytt. Gården har god standard og leiligheten har gode lysforhold.
Hvitevarer:
Medfølger kjøleskap/ fryser og oppvaskmaskin. Badet har opplegg til vaskemaskin hvis det er ønskelig. Det er i tillegg et veldig fint fellesvaskeri i borettslaget som kan anvendes.
Beliggenhet:
Leiligheten ligger sentralt med god tilgang til kollektivtransport. Leiligheten ligger like ved Københavngata hvor 20- og 21-bussen går, Rosenhoff hvor 31, 126, 380, 391 og flybussen samt 17-trikken går, og Carl Berner hvor det i tillegg går t-bane.
Inkludert:
Bredbånd og varmtvann er inkludert i leien. Leietaker betaler egen strøm, det er egen måler i leiligheten.
Om oss:
Vi er et par i tidlig 30-årene som bor i naboleiligheten, og kan dermed raskt hjelpe om det skulle være noe. Vi kan gjerne tenke oss å leie ut til noen som ønsker å leie over en lengre periode :)
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning. Vedlegg litt informasjon om hvem du/ dere er, og gjerne oppgi referanse :)
Beliggenhet
Adresse: Strømstadgata 6, 0569 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 18.01.2026 13:19
Logg inn for å kontakte annonsøren