Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Johan Berentsens Vei 62A, Laksevåg


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra20.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie5 800
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum11 200
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Ledig rom i koselig kollektiv! 10 min unna sentrum

Ledig rom i koselig kollektiv! Dette er et blandet kollektiv, og det bor 3 jenter og 2 gutter der per dags dato. Alle er kjempe hyggelig og rolig, lite støy og et greit vaske system.


Vi ser etter noen i omtrent lik livssituasjon da de andre er studenter i 20-24 års alderen ca

.
Rommet er ledig fra ca midten av januar, men innflyttings tiden er også relativt fleksibel og kan forekomme raskere om nødvendig. 

Huset er over 2 etasjer, rommet som leies ut ligger i 2. etasje. Det er også veldig pen utsikt utover fjorden fra rommet! Kollektivet er også nylig pusset opp, og har totalt 6 soverom, 1 kjøkken, 1 bod og 2 bad. 

Rom nr 3 (se bilder) ligger på ca 8kvm, og det følger med en 120 seng, skrivebord med stol, god oppbevaring til klær. 

Leien ligger på en total av 6100kr (5800kr + 300kr i strøm) 

Beliggenheten til kollektivet er utrolig praktisk da det bare er 3 minutt gange til nærmeste busstopp som tar deg rett til sentrum på 10 minutter! I tillegg ligger det omtrent 5 minutter unna Laksevåg senter som har et godt utvalg av butikker samt 3 forskjellige matvare butikker


Visningsinformasjon

Ta kontakt om det ønskes visning eller om det skulle være noen spørsmål. Gjerne ta kontakt her på hybel.no eller via tlf: 94189197


Beliggenhet

Adresse: Johan Berentsens Vei 62A, 5163 Laksevåg


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 366407
Sist endret: 13.01.2026 02:38

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026