Rom i bofellesskap Industrigata 30, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal25 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.02.2026
Betingelser
- Månedsleie12 000
- Inkludert Internett
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Parkett
- Peis/Ildsted
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Stort rom i gigantisk frognerleilighet ledig - Balkong, 3 m takhøyde, nyoppusset bad
Hei!
Det blir ledig et stort rom (det største) i et hyggelig og rolig kollektiv midt på beste Majorstuen, da jeg skal flytte for meg selv.
Rommet er ledig fra 1. februar.
Rommet er mellom 25-30 kvm, med 2 store vinduer som slipper inn mye lys. Rommet har stukkatur og rosetter i tak. Det ble malt beige i oktober slik som bildene viser.
Det følger med et klesskap (på bildet), samt en enkeltseng (ikke på bildet) om ønskelig. Det kan være mulig å sette inn noen hyller. Ellers er rommet umøblert.
Leiligheten ligger i hjertet av Majorstuen i en svært velholdt bygård. Den er i umiddelbar nærhet til alt av matbutikker (Meny, Kiwi, Rema), 30 sek å gå til Bogstadveien, 6 min å gå til Majorstua-krysset som er knutepunkt for buss, t-bane, og trikk.
Leiligheten kan by på en balkong med gode solforhold, en stor stue med peis, stort kjøkken med alt av hvitevarer (to kjøleskap, 1 fryser, komfyr, oppvaskmaskin) og et felles bad (med vaskemaskin) som er nyoppsusset. Deler av leiligheten er av gammel standard, men stue, bad og det ledige soverommet er av nyere standard.
Leiligheten deles med 3 veldig snille gutter på 26 år; Mikkel, Kunta og Abdi. Leiligheten eies av Mikkel.
Guttene er veldig omgjengelige, inkluderende og avslappede. Stort sett er de enten på eget rom eller ute å farter, når de ikke er på jobb.
Deres interesser er yoga, gaming, musikk, keyboard, skating osv. Dette er kompiser som nok vil sette pris på en ny kompis/venninne som er chill å henge med.
Jeg har satt pris på at romkameratene viser mye hensyn til hverandre, er chille, blide, og generelt lette å forholde seg til. Om man har forslag til hvordan ting kan organiseres i leiligheten, eller ønsker å gjøre endringer er de alltid åpne for innspill, og generelt medgjørlige.
Nattebråk har aldri vært et problem, og jeg har satt veldig pris på å sove godt hver natt. De siste 4 mnd har det vært 2 fester her, så er ikke en festleilighet. Generelt hører jeg lite til romkameratene mine, og ofte går det flere dager mellom jeg ser de.
Fordi jeg har hatt en egen stue på mitt rom, er det her jeg har tilbragt mest tid. Det har vært gull for meg som setter pris på å egentid. Det er som å ha en liten studioleilighet inne i en mye større leilighet. Bare at du slipper matos i sengetøyet, og at det er svært god plass til f.eks. å invitere på middagsbesøk eller sosiale sammenkomster i stua.
Om dette høres interessant ut så send meg gjerne en melding hvor du forteller litt om deg selv :-)
Vennlig hilsen
Anneli (30 år)
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Industrigata 30, 0357 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 08.01.2026 20:30