Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Åsengata 38, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal54 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie29 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum80 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Koselig møblert 3-roms på Torshov. Lyst, rolig og sentralt. Ledig aug/sep 2026

Korttidsleie: Ledig fra september 2026 (eller august etter ønske) til og med med januar 2027. Vi er litt fleksible på tidsrom, så bare hør med oss.

Vi skal på eventyr i Sør-Amerika og leier derfor ut vår kjære leilighet i Oslo. Vi har bodd her et par år nå og trives helt utrolig godt. Fram til nylig bodde vi tre stykker her og det fungerte også veldig fint.

Leiligheten er luftig og lys, med store vinduer og god takhøyde. Den ble nylig pusset opp, med fine detaljer og et kjøkken som gjør kokkeleringen til en fryd.

Bakgården er stille og hyggelig, og nærområdet byr på kaféer, turmuligheter både i parker og langs Akerselva. Gode kollektivforbindelser med trikk, bane og buss gjør det lett å komme seg til sentrum og rundt i Oslo.

Vi leier ut møblert. Merk at dagens møblement er litt annerledes enn på bildene, og at flere bilder kan sendes etter ønske.

Vi er veldig glade i hjemmet vårt og håper å finne noen som vil trives her og ta godt vare på det mens vi er borte. Ta gjerne kontakt med oss for å fortelle litt om deg eller om det er noe du lurer på!


Visningsinformasjon

Ta kontakt, så finner vi ut av det:)


Beliggenhet

Adresse: Åsengata 38, 0480 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 365994
Sist endret: 12.01.2026 23:37

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026