Gå til hovedinnhold

Hybel, 4 roms Schancheholsveien 5, Stavanger


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal60 m2
  • EtasjeAnnet
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra28.12.2025

Betingelser

  • Månedsleie18 000
  • Inkludert Strøm, Varmtvann, Internett
  • Depositum54 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Nyrenovert kjellerleilighet – sentral beliggenhet på Ullandhaug

Vi leier ut en nyrenovert kjellerleilighet med moderne standard og funksjonelle løsninger. Vi ønsker leietakere som er rolige og ryddigere, primært studenter eller personer i fast arbeid, men er åpen for å diskutere utenom de kategoriene, bare å ta kontakt!

Boligen har en attraktiv beliggenhet på Ullandhaug, like ved SIF fotballbaner og Mosvannet, med kort vei til Stavanger sentrum. Området har svært gode bussforbindelser, blant annet med buss nr. 5 som nå har hyppige avganger til sentrum, UiS og Stavanger universitetssjukehus.

Ca. reisetid med bil:

– 6 min til Stavanger sentrum

– 5 min til UiS

– 6 min til Stavanger universitetssjukehus

Leiligheten holder moderne standard og fremstår som lys, praktisk og lettstelt.

2 soverom: ca. 11 kvm og ca. 9,5 kvm

Bad med dusj, toalett, vaskemaskin og tørketrommel

Hvitevarer følger med i hvert rom (uten seng)

Stue og kjøkken i åpen løsning (møbler+TV inkludert)

Egen inngang

Leie: kr 18 000 per måned (strøm+internett inkludert)

Depositum: 3 x mnd husleie

Innflytting: 01.01.2026

Annet:
Ikke tillatt med røyking eller husdyr.

Ta gjerne kontakt dersom du ønsker visning eller har spørsmål.


Visningsinformasjon

Ta gjerne kontakt dersom du ønsker visning eller har spørsmål.


Beliggenhet

Adresse: Schancheholsveien 5, 4019 Stavanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 365641
Sist endret: 28.12.2025 23:28

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025