Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Claus Frimanns Gate 3, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Depositum8 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

2 rom ledig i hyggelig kollektiv sentralt i Bergen sentrum🏡

Vi søker to nye leietakere til et hyggelig kollektiv med tre beboere. To av oss skal flytte ut, og rommene blir derfor ledige.

Leiligheten leies ut med hvitevarer og garderobe skap. Vaskemaskin og tørketrommel.

Strøm og Internett er ikke inkludert i leien

Sentral beliggenhet på nøstet.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Claus Frimanns Gate 3, 5011 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 365486
Sist endret: 23.12.2025 12:22

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025