Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Nedre Bjørkåsen 6, Nesttun


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal42 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.03.2026

Betingelser

  • Månedsleie12 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum36 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Dyrehold tillatt
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Terrasse
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Fin og praktisk 1-roms leilighet på Nesttun - gode kollektivforbindelser

På utkikk etter et praktisk og hyggelig sted å bo? Da kan dette være leiligheten for deg. Her får du en fin leilighet med smart planløsning. Leiligheten er på ca. 40 kvm og har egen inngang. I tillegg er det en terrasse rett utenfor døren som leietaker kan få disponere.

Fasiliteter:
1 soverom
Gulvvarme
Internett inkludert
Hvitevarer og vaskemaskin

Boligen ligger på Nesttun, i et rolig område med gode kollektivforbindelser – kort vei til busstopp og gangavstand til bybanestoppet Skjoldskiftet. Det er også gangavstand til SATS Nesttun og dagligvarebutikk, noe som gjør hverdagen ekstra enkel.

Passer for én person eller et par som ønsker en praktisk og lettstelt leilighet.

Ta kontakt ved interesse eller spørsmål.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning.


Beliggenhet

Adresse: Nedre Bjørkåsen 6, 5228 Nesttun

Annonse-ID: 364587
Sist endret: 02.12.2025 21:37

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025