Leilighet, 5 roms Asylplassen 15, Bergen
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal75 m2
- Antall rom5 roms
- Antall soverom4 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie32 000
- Inkludert Internett
- Depositum64 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Ingen gjenboere
- Møblert
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Koselig møblert kollektiv i hjertet av Bergen Sentrum!
Nyoppusset og fullt møblerte kollektiv i hjertet av Bergen sentrum – perfekt for deg som ønsker å bo moderne, komfortabelt og nært alt!
Vi ønsker primært å leie ut leiligheten i sin helhet til grupper på 3 eller 4 studenter - leiligheten leies ut på én kontrakt.
📍 Beliggenhet:
Rett ved Marken/Torgallmenningen, bybanen, busser, alle byens studieinstitusjoner, kafeer, butikker og nydelig natur. Samtidig ligger leilighetene tilbaketrukket i et fredelig nabolag skjermet for støy, trafikk og studentfester. Her har du alt innen gangavstand!
🛏️ Leiligheten har 4 soverom med felles kjøkken og bad, og er smakfullt innredet med gode møbler – her slipper du å bruke tid og tusenvis av kroner på å handle inn møbler. Bare flytt rett inn!
Visningsinformasjon
Ta kontakt for avtalt visning
Beliggenhet
Adresse: Asylplassen 15, 5018 Bergen
Sist endret: 18.11.2025 08:14