Gå til hovedinnhold

Leilighet, 5 roms Erik Pontoppidans Gate 1, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal62 m2
  • Antall rom5 roms
  • Antall soverom4 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie33 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum99 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Studentvennlig og supersentral 5-roms leilighet

Vil du bo med gangavstand til absolutt alt? Denne 5-roms leiligheten byr på en sjelden kombinasjon av sentral beliggenhet, smart planløsning og god bokvalitet – noe som gjør den til et svært attraktivt valg for studenter som ønsker et praktisk og trivelig hjem.

Selv om leiligheten ikke er stor, er den imponerende godt utnyttet. Den gjennomtenkte planløsningen gir både private rom og hyggelige fellesarealer, og gjør at boligen føles større enn den er. Det ideelle er at en vennegjeng på 4 leier hele leiligheten samlet, men det kan også vurderes å leie ut enkeltrom, der pris per rom vil variere mellom kr. 8.200–10.200.

Bygget har nyrenovert fasade og trappeoppgang. Alle vinduer i front er nylig skiftet. Dette gir bedre inneklima, redusert støy og en behagelig atmosfære. Erik Pontoppidansgate ligger forøvrig i en rolig tverrgate til Kong Oscars gate – perfekt for deg som vil bo fredelig, men fortsatt svært sentralt.

Moderne farger, lyse rom og en naturlig kollektivfølelse gjør dette til et hjem det er lett å trives i fra første dag.

Ta kontakt for å avtale visning. Bør sees!


Visningsinformasjon

Visninger kan arrangeres torsdager og søndager mellom kl 18 og 20. Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Erik Pontoppidans Gate 1, 5018 Bergen

Annonse-ID: 363588
Sist endret: 16.11.2025 17:31

Logg inn for å kontakte annonsøren