Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Håkon Jarls Gate 10, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal13 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie4 965
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum4 965
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Fellesvaskeri
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Koselig rom i supersentralt kollektiv

Hei!

Jeg skal på utveksling våren 2026 og vil derfor framleie rommet mitt i perioden 01.01-31.07. Det er stor sannsynlighet for videre kontrakt og langtidsleie ettersom planen min er å flytte inn med kjæresten til høsten 2026, (så med mindre alt går til helvete, kan det bli langtidsleie).

HJ10 er er supert koselig kollektiv med 5 fine mennesker. Rommet ligger supersentralt rett ved Studentersamfundet. Det er en fin gjeng på 2 jenter og 2 gutter som bor her fra før av, og vi er glad i å lage felles middager og finne på morsomme og hyggelige ting sammen. Nå etter jul flytter to av oss ut, en som skal i praksis og jeg på utveksling, så foreløpig blir én jente boende og de to guttene.

Vi har en koselig bakgård/hage vi bruker mye på sommertid, i tillegg til vaskekjeller og alle hvitevarer inkludert, 2 bad og 2 kjøleskap.
Strøm kommer utenom men pleier ikke å være så store regninger.

Selve soverommet er på ca 13 kvadratmeter og har høy takhøyde. Rommet blir leid ut med de fineste møbler, men jeg fjerner alt av personlige ting. Møbler som er inkludert er 140 seng, pult, to skap, en kommode, nattbord, to stoler, og en bokhylle. Mine to monstera planter kommer også til å bli stående så pls ta vare på dem.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Håkon Jarls Gate 10, 7030 Trondheim

Annonse-ID: 363538
Sist endret: 15.11.2025 13:39

Logg inn for å kontakte annonsøren