Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Olav Aukrusts Vei 52B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 900
  • Inkludert Internett
  • Depositum20 700
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Fellesvaskeri
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Rimelige rom i JENTEkollektiv - Ink fibernett og hvitevarer - Perfekt for deg som studerer eller jobber!

Nydelig, romslig, lyst og rimelig rom Ca 10 kvm

Er du en rolig og grei jente som ønsker å bo i vakre omgivelser på Oslo Vest blant hyggelige mennesker? Da håper vi du tar kontakt!

Rom i rolig, trivelig og nyere bofellesskap er ledig. Her bor hyggelige og ryddige jenter i starten/midten av 20-årene. Noen av jentene skal flytte pga jobb eller studier, så vi leter etter noen til å ta over de koselige rommene.

Trivelig og fredelig nabolag for deg som setter pris på fred og ro, og nærhet til natur. Her er det mulig å faktisk bruke tid på studier og rekreasjon. Vi som bor her tar hensyn til hverandre og det er viktig for oss å holde det rent og ryddig.

- Mulighet for oppstilling av sykkel utenfor inngangen
- 2 felles komplette bad med dusj, toalett, vask og vaskemaskin
- Nyere og moderne kjøkken
- Hvitevarer inkludert
- 5 rom i denne etasjen

Seng, madrass, skrivebord og skap/oppbevaring for klær er inkludert på hvert rom!

I leiligheten er det deilig og svalt selv på varme sommerdager. På vinteren er det godt og varmt med gulvvarme i hele etasjen.

Strømutgifter kommer i tillegg til husleien, normalt kr 450,- pr mnd.

Kollektivtransport:
- Ca. 4 min gange til buss 45 og 46 + nattbuss
- Ca. 14 min med buss til Majorstua
- Ca. 15 min til Hovseter og Besserud t-banestasjon

Matbutikk:
- 4 min gange til Rema1000 (åpent 06-23 man-lør)
- 8mun gange til Kiwi (åpent man-søn)

Parkering i gaten utenfor er gratis.


Beliggenhet

Adresse: Olav Aukrusts Vei 52B, 0785 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 363262
Sist endret: 10.12.2025 07:56

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025