Leilighet, 3 roms Skorafjellet 34, Straume
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal67 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie14 000
- Depositum42 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Barnevennlig
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Rolig
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Leilighet på Sotra
Fin sokkelleilighet på Kolltveit på Sotra (Skorafjellet 34) til leie fra 01/01/26. Leiligheten er på 67kvm med entre, stue/kjøkken, bad, to soverom samt bod/vaskerom. Egen inngang på fremsiden, samt parkeringsplass. Leiligheten leies ut umøblert!
Vi er en liten familie på 3 som bor i hovedetasjene i huset og søker derfor en rolig og ryddig leietaker! Ingen husdyr, røyking eller festing. Månedsleie på 14 000,- (+ strøm og internett), samt 3 månedsleier i depositum.
Det vil bli byttet gulv i leiligheten (lyst laminatgulv), samt satt inn ny dusj og vaskemaskin før innflytning. Fått hjelp av AI til å illustrere hvordan nytt gulv blir seende ut på noen av bildene.
Send gjerne en melding med litt om deg selv! Aktuelle kandidater må ha referanser.
Visningsinformasjon
Vi har nylig kjøpt huset og overtar ikke før 01/12. Det vil derfor ikke være mulig med visning før etter vi har overtatt!
Beliggenhet
Adresse: Skorafjellet 34, 5360 Straume
Sist endret: 05.11.2025 11:57