Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Paradisveien 12, Stavanger


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal45 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra15.12.2025

Betingelser

  • Månedsleie12 500
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum25 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Lekker, lys leilighet i Paradis like nær sentrum til leie

Lys og lekker sokkel-leilighet til leie. Innflytningsklar 15.12.25. Egen inngang. Ca. 45 m2 boflate. Parkering. Totalrenovert i 2018. Fem minutter å gå til Breiavatnet og til buss/togstasjon i sentrum.
Ikke røyk, ikke dyr.
Stue / kjøkken, fliselagt bad/ vaskerom, dobbelt soverom, en innendørs bod og en utvendig bod på ca. 10 m2 til bildekk, sykkel etc. Gulvvarme i stue og bad unntatt på soverom og innvendig bod.
Hillevågsvannet småbåthavn med tursti til Ramsvik / Godalen er like nær. Leiligheten er fullt møblert med hvitevarer, møbler, kjøkkenutstyr og service etc. (Kan fjernes om ønskelig). Bilparkering foran huset.

Skriv fyldig om hvem du er, hva du gjør og hvor du er ansatt eller hva du/dere skal studere. Ta med navn og mobilnummer til evt. referanse.

Vi bruker kontrakt fra Forbrukerrådet. Før overlevering av nøkkel skal det betales inn 25000 i depositum eller depositumsgaranti, og 12500,- i forskuddsvis månedsleie. Depositumet tilbakebetales ved utflytting etter at rengjøring er godkjent og etter at strømregningen er betalt.


Visningsinformasjon

Visning kun etter avtale.


Beliggenhet

Adresse: Paradisveien 12, 4012 Stavanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 362561
Sist endret: 01.12.2025 19:19

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025