5 rom i bofellesskap Sigurds Gate 27, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal11 m2
- Antall rom5 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie5 833
- Inkludert Varmtvann
- Depositum11 666
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Møblert
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Ledig rom i rolig kollektiv midt i sentrum - 11 kvm
Hei! Jeg fremleier rommet mitt i et 3-roms kollektiv fra januar til august 2026. Leiligheten ligger midt i Bergen sentrum [legg til gate/område] - du har alt i gangavstand, butikker, buss, UiB, treningssenter og uteliv rett utenfor døra.
Rommet er ca. 10-12 kvm og er møblert med seng, skap og skrivebord, så du kan flytte rett inn. Prisen er 5 833 kr i måneden (17 500 kr delt på 3). Strøm og internett kommer i tillegg og deles også på 3. Depositum er 2 måneders leie.
Du kommer til å dele leiligheten med to hyggelige og rolige karer - en studerer på UiB og den andre tar opp fag. De holder til seg selv, fester ikke, og er generelt veldig avslappede å bo med. Perfekt hvis du vil ha et rolig sted å bo der folk respekterer hverandre.
Leiligheten har vaskemaskin og tørketrommel utstyrt på badet. Kjøkken og bad er eldre, men alt fungerer fint. Hvis du prioriterer sentrumsplassering og god pris, er dette et solid valg!
Ta gjerne kontakt hvis du vil vite mer!
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Sigurds Gate 27, 5015 Bergen
Sist endret: 28.10.2025 12:50
Logg inn for å kontakte annonsøren