Rom i bofellesskap Korsgata 32, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal5 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra16.11.2025
Betingelser
- Månedsleie8 500
- Depositum25 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Peis/Ildsted
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Rom i jentekollektiv på løkka
Hei!
Jeg skal flytte og ser etter noen som vil ta over rommet mitt i dette nydelige kollektivet rett ved Schous plass. Kollektivet er nymalt og veldig lyst og romslig. Selv om leiligheten er midt på løkka er det relativt lite bråk og soverommet vender ut mot en rolig bakgård. Strøm og internett kommer i tillegg til leie av rommet, det har de siste månedene kommet på ca 300kr til sammen.
Selve rommet er ganske lite, men resten av leiligheten har nok av plass til oppbevaring. Jeg har hatt en egen kommode i gangen til oppbevaring av ekstra stæsj, i tillegg har vi en bod i kjelleren, en bod på loftet og en bod i gangen i selve leiligheten.
Senga på bildet av rommet er 1.40 bred.
Klesskap kan stå igjen om ønsket.
De som bor der fra før av er Melissa (25) og Marta (25). Begge er skikkelig fine og bo med<3
Marta er ei rolig jente som liker planter, strikker litt og gamer. Introvert, men koser seg på en vinkveld innimellom.
Melissa er en skuespiller som er glad i å lese og se på serier. Elsker å være sosial, men liker også å være alene.
Vi ser etter en jente, helst i midten av 20-åra.
Send en melding hvis du er interessert med en liten introduksjon av deg selv. Innflyttingsdato er fleksibel, alt fra november til februar, så si gjerne ifra hva som passer best for deg så finner vi ut av det sammen:)
Beliggenhet
Adresse: Korsgata 32, 0551 Oslo
Sist endret: 23.10.2025 13:07
Logg inn for å kontakte annonsøren