Leilighet, 2 roms Øvrefoss 8D, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal36 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie20 000
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
- Depositum40 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møblert
- Sentralt
- Turterreng
- Utsikt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Korttidsleie på Grünerløkka
Jeg leier ut min koselige leilighet sentralt på Grünerløkka på kortidsleie. Tidspunkt for utleie er fleksibelt og kan diskuteres. Leiligheten er i et hyggelig og veldriftet borettslag, i 4. etasje uten heis.
Leiligheten ligger svært sentralt på Øvre Grünerløkka. Turmuligheter og i nærheten av Akerselva. Det er 3 min fra buss og trikk, samt en rekke kafeer, treningssenter, kino og butikker.
Leiligheten leies ut fullt møblert. Leiligheten har ett soverom, bad, lyst og moderne stue/kjøkken med spisestue, liten bod og en solrik balkong. God oppbevaringsplass i garderobeskap på soverommet. Sengen er på 150 cm, med plass til 1-2 personer. Oppvaskmaskin, fryseboks, vaskemaskin, ekstern PC-skjerm og Samsung The Frame TV medfølger. Parkeringsmuligheter i nærheten. Strøm, oppvarming, varmtvann og wifi inkludert.
Jeg ser etter noen rolige, voksne leietakere. Ingen røyking eller husdyr i leiligheten.
Ved interesse kan vi avtale en kort prat evt visning.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning.
Beliggenhet
Adresse: Øvrefoss 8D, 0555 Oslo
Sist endret: 03.05.2026 14:37