Rom i bofellesskap Schwensens Gate 1, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal15 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie8 948
- Depositum26 844
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Hvitevarer
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Rom i jentekollektiv
Hei. Vi er to jenter på 22 og 25 år som leter etter en ny roomie. Vi leter etter en jente på vår alder som vil flytte inn i starten av januar. Vi er to sosiale jenter som liker å ha det ryddig rundt oss. Siden vi liker å ha det ryddig og koselig rundt oss er vi opptatt av å finne en person som ønsker det samme. Vi liker å spise fellesmiddag og gjøre sosiale ting sammen. Vilde på 25 studerer spesialpedagogikk på UIO og jobber deltid i barnehagen. Elise på 22 studerer til å bli lærer på Oslomet og jobber deltid på ungdomsskole.
Leiligheten ligger rett ved Bislett stadion og har kort vei til buss, trikk, matbutikk og Oslomet. Vi har god oppbevaringsplass samt bod. Leiligheten er fullt møblert med unntak av rommet som leies ut. (Vi er ikke helt sikker på kvadratmeterne på rommet som leies ut, men det er det største soverommet i leiligheten)
Bare å ta kontakt hvis dette høres interessant ut! Send oss gjerne en melding med litt info om deg, så svarer vi fortløpende☺️
Beliggenhet
Adresse: Schwensens Gate 1, 0170 Oslo
Sist endret: 18.10.2025 14:20