Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Tordenskjolds Gate 37, Kristiansand


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal42 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.12.2025

Betingelser

  • Månedsleie11 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum23 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Flott Leilighet midt i sentrum!

Perfekt leilighet for deg som ønsker å bo med gangavstand til det aller meste og kunne oppleve bylivet men fremdeles bo i et av de roligere strøkene i bydelen.
Perfekt for studenter som ønsker enkel og god tilgang til kollektivtransport.

Inneholder en stue med store vinduer, kjøkken med oppvaskmaskin og to soverom. Disponibel hage med spiseplass og grill like utenfor. Det er også disponibelt treningsrom i bygget med diverse treningsutstyr.
Som man kan på bildene er det et hev-senk bord som gjør leiligheten mer areal effektiv og kan da brukes som spisebord når det skulle passe.
Alle andre som bor i bygget er mellom 20 - 30 år.

Viktig:
Leiligheten er kun ledig til og med 15.06.2027.

Høydepunkter!

- Treningsrom tilgjengelig

- Under 5 minutters gå-avstand til bussholderplass, matbutikk, treningssenter, handlegater, aktivitetspark, restauranter og mye mer. 🏙️

- Kun 10 minutters sykkel/busstur til UiA 🎓

- Baneheia er et kvartal unna som har både badeplasser, utsikt over hele sentrum og flotte naturstier som er perfekt for de som er glad i natur og virkelig vil nyte sommeren og utelivet!

- Hage med både bord, sitteplasser og grill.

- Kort vei til bystranda og sørlandets største badehall.

-Kun 100 meter til nærmeste matbutikk.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning eller for mer informasjon.


Beliggenhet

Adresse: Tordenskjolds Gate 37, 4612 Kristiansand


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 361655
Sist endret: 15.05.2026 15:25

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026