Gå til hovedinnhold

7 rom i bofellesskap Smålensgata 11B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal12 m2
  • Antall rom7 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.11.2025

Betingelser

  • Månedsleie7 950
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum25 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hjerterom
  • Hvitevarer
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Møbler
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Rom i bofellesskap (Vålerenga)

Delt rom i et veldig rolig og avslappende område!

Jeg leter etter noen som kan overta mitt delte rom fra november. Jeg er fleksibel når det gjelder innflyttingsdato, så ikke nøl med å kontakte meg så vi kan finne en passende løsning.

Rommet er veldig lyst og har en fin utsikt over Ekebergparken.
Det er god lagringsplass, så du kan enkelt skape deg et koselig sted.

Når det gjelder resten av leiligheten, er det innredede kjøkkenet svært godt utstyrt: kjøkkenutstyr, stekeovn, mikrobølgeovn, kjøleskap, fryser, vannkoker, komfyr og brødrister.
Plassen er svært enkel å dele mellom romkameratene.

Badet og toalettet er funksjonelle. Vaskemaskinen kan også brukes som tørketrommel, noe som er veldig praktisk om vinteren. Vi har også et tørkestativ.

Leiligheten ligger i andre etasje med trapp tilgang. Før du går inn i bygningen, er det et veldig hyggelig felles uteområde hvor du kan sitte.

Fellesleiligheten fungerer veldig bra. Det bor tre andre personer der, som er veldig hyggelige og respektfulle. Når det gjelder rydding og rengjøring, er det laget en timeplan.
Leiligheten er derfor alltid ryddig og ren.

Det tilkommer 500 kroner ekstra for strøm, varmt vann og internett.
Det er ingen problemer med tilkoblingen, så du kan jobbe hjemmefra!

Valerenga-området er et veldig rolig og avslappende område, som ligger nær sentrum, med enkel tilgang til alle former for transport, inkludert nattbusser.
Valerenga Park ligger rett overfor leiligheten, og stadionet ligger mindre enn 5 minutters gange unna.

Det finnes mange kafeer, restauranter og dagligvarebutikke


Visningsinformasjon

Kontakt meg via Hybel-melding for mer informasjon. Det er mulig å besøke leiligheten, eller jeg kan også arrangere videosamtaler.


Beliggenhet

Adresse: Smålensgata 11B, 0657 Oslo

Annonse-ID: 361517
Sist endret: 13.10.2025 11:08

Logg inn for å kontakte annonsøren