Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Klostergata 61, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal94 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra03.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie26 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum78 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Lys og lekker leilighet på Øya

Stor og innholdsrik leilighet til leie sentralt i Trondheim.
Leiligheten er en endeleilighet i byggets toppetasje (3. etasje).
Her er det en lys og stor stue med åpen kjøkkenløsning. Stuen er møblert med sofagruppe, spisestue-møblement og eventuelt en arbeids-stasjon. Fra stuen er det utgang til 2 balkonger.
I leiligheten er det 2 store soverom, hver med dobbeltseng og garderobeskap. Badet er romslig med 2 servanter, dusj-nisje og wc. I tillegg er det et separat gjestetoalett, samt separat vaskerom med kombinert vaskemaskin/tørketrommel.
Med leiligheten følger også en stor kjellerbod. Mulig å leie parkeringsplass med lader.
På Øya bor du sentralt, nært alle tilbud i midtbyen samt Gløshaugen, St. Olavs hospital og Teknobyen. Du finner også butikker og spisesteder i nærheten, samt et godt kollektiv-tilbud. Det er buss-stopp like utenfor boligen, samt stoppested for blant annet flybuss og tog like i nærheten.
På Øya finner du fine tur- og treningsmuligheter, med blant annet den koselige promenaden langs Nidelven, tennisbaner og friidrettsbane.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for nærmere info og visning.


Beliggenhet

Adresse: Klostergata 61, 7030 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 361473
Sist endret: 23.04.2026 13:45

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026