Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Åsvangvegen 7, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • EtasjeSokkel
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie4 800
  • Inkludert Strøm, Internett
  • Depositum8 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Møbler
  • Rolig

Utfyllende informasjon

Fremleie av rom i kollektiv

Jeg ønsker å fremleie rommet mitt neste semester (01.01.2026-31.07.2026), ettersom jeg er ferdig med studiene i desember. Rommet ligger i et hyggelig og rolig jentekollektiv på Voll, perfekt for deg som ønsker et fredelig sted å bo med kort avstand til NTNU 😊

Rommet er møblert med seng, nattbord og skap. Det er også mulighet for å få inn bokhylle, stol og pult.

Kollektivet har totalt tre soverom, ett bad (med vaskemaskin og tørketrommel), kjøkken og stue. Du vil bo sammen med to hyggelige jenter, den ene går femteåret på studiet og den andre jobber. Vi ser etter en jente som også liker å ha det ryddig og trivelig hjemme.

Leieforhold
- Husleie: 4 800 kr per måned (strøm og internett inkludert)
- Depositum: 8 000 kr
- Leieperiode: 01.01.2026-31.07.2026

Beliggenhet
Leiligheten ligger på Voll i et rolig område. Det er ca. 5 minutter til Voll Studentby bussholdeplass med hyppige avganger (linje 3, 12, 14 og 15), og med buss tar det ca. 15 minutter til sentrum.
Avstand til NTNU: 1,6 km til Dragvoll og 3,0 km til Gløshaugen.
Kort vei til dagligvarebutikker: Coop Extra (400 m), Meny (400 m) og Kiwi (650 m).


Visningsinformasjon

Gjerne ta kontakt om du har spørsmål eller ønsker å avtale visning. Det er mulighet for både fysisk og digital visning 😊


Beliggenhet

Adresse: Åsvangvegen 7, 7049 Trondheim

Annonse-ID: 361430
Sist endret: 11.10.2025 18:10

Logg inn for å kontakte annonsøren