Rom i bofellesskap Erling Skjalgssons Gate 19B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie8 131
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Balkong
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Møbler
- Rolig
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Rom i kollektiv ledig fra 1.januar på Frogner
Ledig rom i et hyggelig og sentralt kollektiv!
Fra januar/februar 2026 blir det ledig rom i vårt hyggelige kollektiv sentralt på Frogner i Oslo :D Leiligheten har kort gangavstand til matbutikker, restauranter, kafeer, og treningsstudioer, med holdeplasser for både buss og trikk rett rundt hjørnet :)
Rommet som leies ut ligger i 3. etasje, hvor man deler bad, toalett, kjøkken og stue med 3 andre jenter i 20-årene. Leiligheten er på ca. 110 kvm, og har et stort fellesområde med kjøkken/stue, en hyggelig balkong, et toalett og et bad med vaskemaskin, dusj og badekar. Rommet som leies ut er i utgangspunktet umøblert, men det er muligheter for å kjøpe enkelte møbler til en rimelig pris! Internett er inkludert i leien - strøm kommer i tillegg.
Vi er en jentegjeng som liker å ha det rent, rolig og hyggelig hjemme, og leter derfor etter en som kan bidra på disse områdene! Samtidig er vi en sosial gjeng som setter pris på en hyggelig filmkveld eller en liten fest innimellom. Vi har respekt for hverandres ulike timeplaner og behov, og setter pris på god kommunikasjon!
Vi ser etter en jente mellom 22 og 30 år som er ryddig og renslig, vant med å bo i kollektiv, og som er sosial og omgjengelig. Vi håper å høre fra deg :D
Visningsinformasjon
Ta kontakt med meg for å avtale visning!
Beliggenhet
Adresse: Erling Skjalgssons Gate 19B, 0267 Oslo
Sist endret: 09.10.2025 17:55