Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Gange-Rolvs Gate 6B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal63 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie27 500
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum55 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Hage
  • Møbler
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Skarpsno/​Frogner - Møblert og pen 3-roms leilighet

Fin og velholdt leilighet på sentrale Frogner/Skarpsno.

Leiligheten ligger i høy første etasje. Den er lys, pen og har meget god rominndeling. Leiligheten gjennomgikk betydelig oppussing og ombygging i 2012, med blant annet nytt og delikat bad. Det er gjennomgående god standard. Soverommene ligger på hver sin ende av leiligheten. Det er stue med åpen kjøkkenløsning, peis og en fin balkong. Bygården har en fin og hyggelig uteplass. Ett soverom vender mot Drammensveien, og det andre soverommet vender mot det grønne og rolige hageområdet.

Leiligheten er per nå innredet som på bildene og alle møblene vil som utgangspunkt og helst bli stående igjen. Jeg skal flytte for å studere i utlandet og kan dermed la mye av det som nå er i leiligheten (lamper, bilder, puter, kjøkkenutstyr etc.) være igjen. Dette kan avtales nærmere.

LEIEPERIODEN ER ETT (1) ÅR FRA 01.01 2026 TIL 01.01 2027.

Beliggenhet:
Meget attraktiv og sentral beliggenhet i et veletablert område på Frogner, mellom Skarpsno og Olav Kyrres plass.
Fra eiendommen er det kort gangavstand til bl.a. Skillebekk og Frogner med nærbutikker, kaféer, restauranter og diverse andre servicetilbud. I tillegg er det gangavstand til Skøyen stasjon med tog/flytog, samt kort vei Karenslyst allé, Bygdøy allé, Solli plass, Tjuvholmen, Aker Brygge og sentrum. Kun et minutts gange til trikkestoppet i Drammensveien. Det er meget hyggelig turmuligheter i området, med bl.a. flotte tur- og sykkelstier fra Frognerkilen og ut til Bygdøy.

Pris er satt til 27 500 i måneden. Strøm, internett og «alt annet» er inkludert. Det er gulvvarme i hele leiligheten, noe som gir jevn og god varme.

Vennligst send en melding eller mail med informasjon om deg/dere og hva du/dere driver med.


Visningsinformasjon

Visning etter avtale


Beliggenhet

Adresse: Gange-Rolvs Gate 6B, 0273 Oslo

Annonse-ID: 360852
Sist endret: 02.10.2025 10:37

Logg inn for å kontakte annonsøren