Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Claus Fastings Gate 31, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal25 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra15.11.2025

Betingelser

  • Månedsleie12 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum36 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Sentral liten leilighet med gode solforhold og utsikt

Nydelig 2roms leilighet sentralt i Bergen sentrum/Sandviken ledig fra midten av november. Boligen er i byggets 2.etg med fantastiske solforhold og god utsikt.

Leiligheten består av ett soverom, stort bad med vaskemaskin, liten entree, åpen stue/kjøkkenløsning. Lyse vegger i stue og laminatgulv fra 2019, samt nyere kjøkken innredning fra Ikea. Bad er fliselagt med varmeklaber.

Boligen passer for enslig leietaker, eller yngre par som ikke har behov for mye oppbevaring. Med kreativ innredning er det plass til både spisegruppe, mindre sittegruppe og skrivebord om ønskelig.

Vi prioriterer ordensmennesker da det bor barn i etg under og huseier i etg over. Overtakelse og innflytting etter nærmere avtale.


Visningsinformasjon

Visning etter avtale


Beliggenhet

Adresse: Claus Fastings Gate 31, 5031 Bergen

Annonse-ID: 360805
Sist endret: 01.10.2025 18:02

Logg inn for å kontakte annonsøren