Rom i bofellesskap Villaveien 3, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal6 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.11.2025
Betingelser
- Månedsleie5 026
- Depositum10 052
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Møbler
- Rolig
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Roomie søkes til vårt fine bofellesskap på Nygårdshøyden! Vi er et rolig og hyggelig bofellesskap som består av personer i alderen 25 til 42 år :) Mange har bodd her lenge og trives godt. Vi leter etter en omgjengelig og ryddig person som setter pris på både privatliv og sosialisering i fellesområdene. Huset ligger veldig sentralt med både muséhagen, nygårdsparken og studentsenteret i nærheten.
Rommet som leies ut er koselig med utsikt mot studentsenteret. Gulv arealet er relativt smalt (6m2), men det er høyt under taket og derfor gode lagringsmuligheter. Kleskap og varmeovn følger med. I leiligheten er det to bad med vaskemaskin og tørketrommel, stor stue med balkong, og kjøkken med tre kjøleskap, to ovner og oppvaskmaskin som er delt med 6 andre personer. Det er nydelig utsikt mot byfjellene. Strøm og internett kommer i tillegg. Langtidsleie. Innflytningsdato er satt til 1. november. Men tidligere innflytning kan diskuteres.
Vi ønsker å være et bofellesskap hvor vi har god og åpen kommunikasjon om våre ønsker, grenser og behov. Det er viktig for oss at vi alle føler oss trygge, hørt og sett hvor vi bor. Derfor ønsker vi at den som flytter inn er ansvarsfull og har et oppriktig ønske om å bo sammen med andre. Gjerne ta kontakt om du kjenner deg igjen i dette.
Skriv kort om deg selv så får vi til visning fortløpende etter avtale :)
Beliggenhet
Adresse: Villaveien 3, 5007 Bergen
Sist endret: 24.09.2025 13:01
Logg inn for å kontakte annonsøren